Nasz zespół

Za każdą, nawet najbardziej zaawansowaną technologią stoją Ludzie. Wiemy o tym, i wierzymy, że aby tworzyć rzeczy wielkie, trzeba w nie wierzyć i nieustannie do nich dążyć.

Taki jest zespół, który tworzymy. Mimo osiągania założonych celów, nigdy nie czujemy się w pełni usatysfakcjonowani, a szybki postęp technologiczny motywuje nas do ciągłego rozwoju.

Wartość, którą się chcemy dzielić, budują nasi inżynierowie i kierownicy projektów.

Ci pierwsi pracują każdego dnia, żeby jak najlepiej dopasować dostępne na rynku technologie do oczekiwań naszych Klientów. Drudzy dbają o to, by umiejętnie je wdrożyć.

Aby skutecznie realizować cele, jakie sobie stawiamy, działamy w uporządkowanej strukturze. Poznaj naszą organizację:

 • Pion realizacji projektów

  Przekuwamy idee w trwałe dzieła, projektujemy, budujemy, wdrażamy, szkolimy. Dostarczamy usługi firmy naszym Klientom.

 • Pion logistyki

  Wspomagamy realizację projektów. Dbamy o terminowość dostaw i jakość użytych materiałów i urządzeń. W imieniu naszych Klientów negocjujemy warunki zakupu, korzystając z doświadczenia i wolumenu zamówień spółki.

 • Pion handlowy

  Współpracę rozpoczynamy od dobrej komunikacji. Wzajemne zrozumienie pozwala nam dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta. Staramy się o to za każdym razem. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, by ułatwić podjęcie trudnych decyzji.

 • Pion finansowy

  Dbamy o bezpieczeństwo finansowe podjętych wyzwań. Określamy bieżące możliwości rozwoju i inwestowania.

 • Pion prawny

  Wspomagamy działalność firmy w aspekcie formalno-prawnym. Uzgadniamy zapisy kontraktów satysfakcjonujące obie strony umowy.

 • Pion administracji

  Organizujemy, pilnujemy, porządkujemy, wspieramy. Nasze zadanie to ułatwiać pracę innym.

 • Serwis

  Dbamy o infrastrukturę budynków naszych klientów, by nigdy ich nie zawiodła. Utrzymujemy wyposażenie techniczne w sprawności i usuwamy nieoczekiwane awarie.