Kim jesteśmy

Nexus jest spółką inżynierską zorientowaną na wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w obiektach budowlanych. Trzon firmy stanowi grupa inżynierów działających na każdym szczeblu organizacji - od inżyniera budowy, specjalistów technicznych, projektantów, przez kierowników projektu, automatyków, aż po zarząd spółki.

 • Kompetencje

  Tworzymy zespół, który współdziała, by budować nową jakość w zakresie instalacji technologicznych. Jesteśmy spółką kompetencyjną i opieramy swoją działalność na wiedzy. Chcemy ją wykorzystywać jak najlepiej, realizując standardowe, ale i najbardziej wyjątkowe projekty budowlane.

 • Trwałe dzieła

  Wyróżnia nas kompleksowe, wielobranżowe podejście do technologii instalacyjnych, co pozwala nam realizować autorskie, niepowtarzalne projekty. Proces inwestycyjny postrzegamy jako dzieło, staramy się postrzegać je okiem naszych Klientów i dbać na każdym kroku, by efekt końcowy przerósł ich oczekiwania.

 • Zaangażowanie

  Aby tworzyć trwałe dzieła, potrzeba pełnego zaangażowania każdego z nas. Dlatego dbamy o to, by realizacja powierzonych zadań sprawiała nam przyjemność. Wierzymy, że współpraca z nami jest równie przyjemna - bardzo nam na tym zależy.

 • Wartość

  Chcemy budować rzeczy które mają znaczenie, chcemy być z nich dumni i móc się nimi chwalić. Chcemy być eko i działać etycznie. To gwarantuje, że nie mamy żadnych oporów przed nieustannym rozwojem i dążeniem do wyznaczonych celów.

 • Rozwój

  Pomimo, że w każdy projekt angażujemy się w stu procentach, chcemy, by kolejny był jeszcze lepszy. Dlatego prowadzimy szczegółowe analizy realizowanych przedsięwzięć, a wnioski i zgromadzoną wiedzę wykorzystujemy w kolejnych zadaniach.