Kim jesteśmy

Nexus jest spółką inżynierską zorientowaną na wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w obiektach budowlanych. Trzon firmy stanowi grupa inżynierów działających na każdym szczeblu organizacji od inżyniera budowy, specjalistów technicznych, projektantów przez kierowników projektu, automatyków aż po zarząd spółki.

 • Kompetencje

  Tworzymy zespół osób, które współdziałają by budować nową jakość w zakresie instalacji technologicznych. Jesteśmy spółką kompetencyjną i opieramy swoją działalność na wiedzy. Chcemy ją wykorzystywać jak najlepiej realizując standardowe ale i najbardziej skomplikowane projekty budowlane.

 • Trwałe dzieła

  Wyróżnia nas kompleksowe podejście wielobranżowe do technologii instalacyjnych, co pozwala nam realizować autorskie, niepowtarzalne projekty. Proces inwestycyjny postrzegamy jako dzieło, staramy się widzieć je okiem naszych Klientów i dbać na każdym kroku, by efekt końcowy przerósł ich oczekiwania.

 • Zaangażowanie

  Aby tworzyć trwałe dzieła potrzeba wewnętrznego zaangażowania każdego z nas dlatego dbamy o to, by realizacja powierzonych zadań sprawiała nam przyjemność. Wierzymy, że współpraca z nami jest równie przyjemna - zależy nam na tym.

 • Wartość

  Chcemy budować rzeczy które mają znaczenie, chcemy być z nich dumni i móc się nimi chwalić. Chcemy być eko i działać etycznie. To gwarantuje, że nie mamy żadnych oporów przed nieustannym rozwojem i dążeniem do wyznaczonych celów.

 • Rozwój

  Często jesteśmy zadowoleni ale nigdy w pełni usatysfakcjonowani. Każdy kolejny projekt chcemy zrealizować lepiej i wykorzystać całą wiedzę zgromadzoną dotychczas.

Wypróbuj nas!

Więcej o zespole Nexus